PF 2019

Rok 2018 byl pro nás plný skvělých událostí. 

Roveři si doplnili vzdělání na všech úrovních od čekatelek po kapitánky, odjeli na expedici po sedmi letech, vytvořili, nechali vyrobit a hrdě nosí zbrusu novou mikinu svého kmenu, přijali tři nové členy do roverského kmenu a byli vidět na akcích nejen v ČB, ale i v ČR a i mimo ní.

Ke skautům letos přibyl jeden nováček a přešlo 11 vlčat, kluci se zúčastnili závodu o Tři jezy, poprvé šli dlouhou trasu Benediktovy noci (chyběla jen jedna příčka na bednu) a řada z nich odslibovala svůj skautský slib.

Nejmenší členové našeho oddílu jsou zároveň největší členskou základnou a letos k těm stávajícím vlčatům přibylo 26 nováčků, takže se toho mají co naučit. Mají od koho, stávajícím vlčákům chybělo jen jedno místo, aby postoupili do krajského kola ZVASu. Kluci také na táboře zvládli putovat dva dny na lodích, zvládnout vlčácký slib, nebo získat spoustu odborek včetně té nejvyšší, třech tesáků.

Na výpravách a schůzkách jsme strávili stovky hodin a věříme, že to nebyl špatně investovaný čas. 

Přejeme proto všem našim členům a fanouškům šťastné vykročení do roku 2019 a těšíme se na další společně strávené chvíle, čeká nás toho zase hodně!

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *